01
Herfst Sale tot 40%. - Shop nu → Nog
Nog €30,00 tot Gratis verzending
€30Gratis verzending
€65Luxe washbag
€90Neustrimmer Platinum
Vind het apparaat dat bij je past, wij zorgen voor de rest.
Verder shoppenDit krijg je er gratis bij
Gratis verzending vanaf €30
Luxe washbag cadeau vanaf €65
Neustrimmer Platinum cadeau vanaf €90
37% Korting
Shave Package Ultimate™
€89,95€142,80
30% Korting
Flex Guard™ 3-in-1
€59,95€85,65
41% Korting
The Gentleman Shaver™
€49,95€85,65
Kies je regio
Meest gekozen
Pre-order nu en krijg 10% extra korting, automatisch verrekend bij het afrekenen
Tot en met 30 oktober, zolang de voorraad strektKlarna: Of betaal in 3 rentevrije delen van €43,32
Al 200.000+ bestellingen, ook via bol.com
Maak het compleet
The Barber Bro 3.0 – Wil jij thuis dezelfde strakke resultaten behalen als bij de barbier? Met de Wellshave Barber Bro 3.0 haal je een complete barber set in huis voor het knippen, trimmen, glad afwerken én nauwkeurig verzorgen van haar en baard. De krachtige tondeuse is perfect voor fades en grotere oppervlakken, terwijl de professionele foil shaver zorgt voor een ultra-gladde afwerking. De meegeleverde neustrimmer maakt de set compleet voor een verzorgde look van top tot teen. Dankzij de premium accessoires, krachtige prestaties en hoogwaardige afwerking geniet je iedere dag van een professioneel resultaat, gewoon bij jou thuis.
Ma t/m vr vóór 23:59 besteld is morgen in huis. Gratis verzending in Nederland en België vanaf €30; daaronder €4,95. Niet goed? Binnen 100 dagen terug, wij betalen de retour.
Twee jaar garantie op elk apparaat. Honderd dagen proberen: bevalt het niet, dan krijg je je geld terug — ook als je hem gebruikt hebt.
Barber Bro 2.0 of 3.0?
Dezelfde tondeuse, detailtrimmer en shaver. In de Barber Bro 3.0 zit ook de neustrimmer.
Voor 20,00 extra krijg je er de neustrimmer met neus- en oorhaaropzetstuk bij.
Barber Bro 2.0
Stevig in de hand, niet van plastic
109,95
Beste voor: knippen, trimmen en glad afwerken
Barber Bro 3.0
Voor neus- en oorhaar
129,95189,90
| Barber Bro 2.0 | Barber Bro 3.0 | |
|---|---|---|
| Tondeuse met metalen behuizing | ||
| 2838 brushless motor | ||
| Detailtrimmer met 3 opzetkammen | ||
| Shaver | ||
| Neustrimmer met neus- en oorhaaropzetstuk | — | Inbegrepen |
Zonder neustrimmer? Kies Barber Bro 2.0.
Alles compleet? Kies Barber Bro 3.0.






De Ondernemer




De Tondeuse Deluxe knipt je overgangen met de fade-hendel en zes opzetkammen van 1,5 tot 13 mm. De foil shaver werkt glad af en de neustrimmer doet de details.
01
02
03
04
Uitpakken, opladen en beginnen. Je hoeft niets los bij te kopen.
TondeuseDe Tondeuse Deluxe zorgt voor een krachtige en nauwkeurige trim, ideaal voor het bijwerken van haar en baard.
DetailtrimmerDe Sharpline Detail Trimmer biedt ultieme precisie en controle, perfect voor het strak trimmen van je baard en het nauwkeurig detailen van contouren en lijnen.
ShaverDe Blade Baron zorgt voor een krachtige en nauwkeurige scheerbeurt, voor een glad en verzorgd resultaat.
NeustrimmerMet de neustrimmer verwijder je snel en veilig ongewenste neus- en oorharen voor een verzorgde uitstraling.
Neus & oorhaar opzetstukMet het neus- en oorhaar opzetstuk verwijder je eenvoudig en veilig ongewenste haartjes. Ontworpen voor een verzorgd en fris resultaat.
Opzetkammen (1.5, 3, 4.5, 6, 10, 13mm)Met deze opzetkammen kies je eenvoudig de gewenste lengte voor een gelijkmatige en nauwkeurige trim.
Opzetkammen (1,5, 3, 6mm)Met deze opzetkammen kies je eenvoudig de gewenste lengte voor een gelijkmatige en nauwkeurige trim.
KapperscapeDe kapperscape beschermt je kleding tegen haren tijdens het knippen of trimmen voor een nette en comfortabele ervaring.
KamMet de kam breng je je haar of baard eenvoudig in model en verdeel je het haar gelijkmatig tijdens het trimmen.
OplaadkabelMet de C7 oplaadkabel laad je je Wellshave apparaat snel en eenvoudig op, zodat hij altijd klaar is voor gebruik.
Oplaadkabel (USB-C)Laad het apparaat eenvoudig op met de meegeleverde USB-C kabel (universele aansluiting)
Dezelfde tondeuse, detailtrimmer en shaver. In de Barber Bro 3.0 zit ook de neustrimmer.

€109,95Beste voor knippen, trimmen en glad afwerken

€129,95€189,90Beste voor alle vier de apparaten in huis
![]()
![]()
200.000+ bestellingen, ook via bol.com
Reviews
TrustScore 4,5 uit 5 · 1000+ reviews
Super fijne tondeuse! Hij is makkelijk op te laden, ligt prettig in de hand en de batterij gaat echt lang mee. Werkt goed, is gebruiksvriendelijk en doet precies wat je ervan verwacht. Zeker een aanrader!
Zeer goeie toestellen en service bij Wellshave! Ik gebruik nu al 3 jaar mijn trimmer bijna dagelijks en heb geen klachten. Perfecte trim- en scheerkwaliteit! En bijkomstig een zeer hulpvaardige service na het afbreken van een nokje van een opzetstukje. Aan te raden!
Hij ligt fijn in de hand! Erg prettig om mee te werken en daarbij....de service van wellshave is absoluut uitstekend!! Zo heb ik het nog nooit ergens anders ervaren!!
Prima scheerapparaat ! Gaat opgeladen heel lang mee en scheert heel glad. De scheerkop beweegt soepel mee met de contouren van de kaak.
Super fijne fijne tondeuse die ik inmiddels alweer meer dan 2 jaar gebruik. Na 2 jaar was de opzetkam defect geraakt en kreeg hiervoor een nieuwe opgestuurd. Kortom super service.
Snelle levering. Zeer goed product vergeleken met alle andere rommel die te vinden is in andere webshops. Eentje voor thuis, eentje voor op reis.
Bodyshaver van Wellshave gekocht voor een zeer schappelijke prijs en hij werkt prima. Hij trimt alles netjes, zonder bang te hoeven zijn voor wondjes. Top prijs-kwaliteit verhouding!
Bestel vandaag, probeer hem 100 dagen en beslis daarna pas.
Barber Bro 3.0
€129,95 · was €189,90