Herfst Sale tot 40%. - Shop nu →

Winkelwagen 0

Nog €30,00 tot Gratis verzending

€30Gratis verzending

€65Luxe washbag

€90Neustrimmer Ultimate

Je winkelwagen is nog leeg

Vind het apparaat dat bij je past, wij zorgen voor de rest.

Verder shoppen

Dit krijg je er gratis bij

Gratis verzending vanaf €30

Luxe washbag cadeau vanaf €65

Neustrimmer Ultimate cadeau vanaf €90

Totaal €0,00
4,5 / 5 op Trustpilot
2 jaar garantie
100 dagen proef

Kies je regio

Duitsland DE (EUR €)
4,5 / 51.000+ reviews op Trustpilot

2 jaar extra garantie

Op voorraadMa t/m vr voor 23:59 besteld, morgen in huis

Herfst Sale: tot 40% korting op geselecteerde apparaten.

Tot en met 30 oktober, zolang de voorraad strekt
Totaal €5,95

Al 200.000+ bestellingen, ook via bol.com

  • 100 dagen proberen
  • 2 jaar garantie
  • Gratis verzending
Verzending & retour

Ma t/m vr vóór 23:59 besteld is morgen in huis. Gratis verzending in Nederland en België vanaf €30; daaronder €4,95. Niet goed? Binnen 100 dagen terug, wij betalen de retour.

Garantie en proberen

Twee jaar garantie op elk apparaat. Honderd dagen proberen: bevalt het niet, dan krijg je je geld terug — ook als je hem gebruikt hebt.

Reviews

Wat klanten zeggen over Wellshave

Uitstekend Trustpilot

TrustScore 4,5 uit 5 · 1000+ reviews

  • Zeer goede service

    Zeer goeie toestellen en service bij Wellshave! Ik gebruik nu al 3 jaar mijn trimmer bijna dagelijks en heb geen klachten. Perfecte trim- en scheerkwaliteit! En bijkomstig een zeer hulpvaardige service na het afbreken van een nokje van een opzetstukje. Aan te raden!

    Jari Philibert
  • Zeer positief over wellshave

    Hij ligt fijn in de hand! Erg prettig om mee te werken en daarbij....de service van wellshave is absoluut uitstekend!! Zo heb ik het nog nooit ergens anders ervaren!!

    AHM De Haan
  • Bodyshaver van Wellshave doet netjes wat het moet doen

    Bodyshaver van Wellshave gekocht voor een zeer schappelijke prijs en hij werkt prima. Hij trimt alles netjes, zonder bang te hoeven zijn voor wondjes. Top prijs-kwaliteit verhouding!

    Coen
  • Geruisloze neustrimmer

    Deze trimmer is wat ik zoek. Zo goed als geruisloos. Levering goed en netjes verzorgd. Ben er heel blij mee.

    Peter de Haan
  • Topproduct

    Snelle levering. Zeer goed product vergeleken met alle andere rommel die te vinden is in andere webshops. Eentje voor thuis, eentje voor op reis.

    Redgy Deschacht
  • Super fijne tondeuse! Hij is makkelijk op te laden, ligt prettig in de hand en de batterij gaat echt lang mee. Werkt goed, is gebruiksvriendelijk en doet precies wat je ervan verwacht. Zeker een aanrader!

    Yara
  • Prima scheerapparaat voor een eerlijke prijs !

    Prima scheerapparaat ! Gaat opgeladen heel lang mee en scheert heel glad. De scheerkop beweegt soepel mee met de contouren van de kaak.

    Pim van der Waal

Kies. Probeer. Houd hem.

Bestel vandaag, probeer hem 100 dagen en beslis daarna pas.

100 dagenProberen zonder risicoBevalt hij niet? Geld terug, ook als je hem gebruikt hebt.
2 jaarGarantieOp elk apparaat.
Voor 23:59Morgen in huisMa t/m vr besteld. Gratis vanaf €30.
2 jaar extra garantie €5,95
Vergelijk de opties